fbpx

O NAS!

Freestyle Gym to klub, w którym prowadzimy zajęcia wspomagające wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat, opierając się na gimnastyce sportowej i elementach sportów freestylowych.

Poprzez ruch chcemy wspomagać rozwój dzieci nie tylko w aspekcie fizycznym, ale i intelektualnym, społecznym i emocjonalnym. Stąd też w atmosferze zabawy i przy dźwiękach muzyki poprawiamy balans i równowagę, usprawniamy siłę, dynamikę i wytrzymałość, uczymy wytrwałości i współpracy oraz pomagamy wejść w samodzielność.

Prowadzimy nabory do grup: 3 latków, 4 latków, 5 latków, 6-7 latków,   8-12 latków, młodzieży i dorosłych.

FreeStyle Kids - Gimnastyka dla dzieci Białystok - Białystok

Rodzice z dziećmi

(Obecnie zawieszone)

Grupy wiekowe od 20 miesięcy do 3 lat. Zajęcia gdzie rodzic z dzieckiem stawia pierwsze kroki w świecie gimnastyki.

PRZEDSZKOLAKI

W grupach 3, 4 i 5 latków skupiamy się na ogólnym rozwoju cech motorycznych, bawiąc się konceptem gimnastyki.

SZKOŁA PODSTAWOWA

W grupach od 6 do 12 lat prowadzimy gimnastykę sportową z podziałem na poziomy zaawansowania.

INSTRUKTORZY

Krzysztof

Krzysztof

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej i SGH w Warszawie. Instruktor kilku dyscyplin sportowych i zapalony turysta, uwielbia różnorodność ruchu – aikido od zawsze, snowboard zimą, deskorolka i sporty wodne latem. Wieloletnia praktyka w pracy z dziećmi pomaga mu na co dzień w zarażaniu Waszych pociech pasją do gimnastyki. Poza organizacją pracy klubu FreeStyle Kids, jest odpowiedzialny za program zajęć najstarszych grup wiekowych.

Kasia

Kasia

Nauczycielka wychowania fizycznego. Pracę z dziećmi rozpoczęła od nauki pływania w szczecińskich klubach i szkołach, a teraz spełnia się jako instruktor gimnastyki we FreeStyle Kids. Od najmłodszych lat chciała uczyć i dzielić się wiedzą. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. W wolnych chwilach dba o swoją sprawność fizyczną. Bardzo często pochłania ją fantastyczny świat książek, gier i seriali:)