792 757 737 info@fskids.pl

O NAS!

Freestyle Kids to klub, w którym prowadzimy zajęcia wspomagające wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat, opierając się na gimnastyce i elementach sportów deskowych.

Poprzez ruch chcemy wspomagać rozwój dzieci nie tylko w aspekcie fizycznym, ale i intelektualnym, społecznym i emocjonalnym. Stąd też w atmosferze zabawy i przy dźwiękach muzyki poprawiamy balans i równowagę, usprawniamy siłę, dynamikę i wytrzymałość, uczymy wytrwałości i współpracy oraz pomagamy wejść w samodzielność.

Dodatkowo w zajęcia najstarszych grup wplatamy elementy sportów deskowych, które wymagają odpowiedniej kontroli ciała, skupienia i odwagi. Wszystko to czego nabywają u nas sprawi, że jazda po mieście, na wodzie czy na górskich stokach będzie łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Krzysztof

Krzysztof

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej i SGH w Warszawie. Instruktor kilku dyscyplin sportowych i zapalony turysta, uwielbia różnorodność ruchu – aikido od zawsze, snowboard zimą, deskorolka i sporty wodne latem. Wieloletnia praktyka w pracy z dziećmi pomaga mu na co dzień w zarażaniu Waszych pociech pasją do gimnastyki. Poza organizacją pracy klubu FreeStyle Kids, jest odpowiedzialny za program zajęć najstarszych grup wiekowych.

Kasia

Kasia

Nauczycielka wychowania fizycznego. Pracę z dziećmi rozpoczęła od nauki pływania w szczecińskich klubach i szkołach, a teraz spełnia się jako instruktor gimnastyki we FreeStyle Kids. Od najmłodszych lat chciała uczyć i dzielić się wiedzą. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. W wolnych chwilach dba o swoją sprawność fizyczną. Bardzo często pochłania ją fantastyczny świat książek, gier i seriali:)

Zuzia

Zuzia

Studentka III roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, Instruktor Sportu – judo. Jej głównym zainteresowaniem jest sport, w wolnych chwilach jeździ na rolkach, biega, chodzi na siłownię. Poza pracą we Freestyle Kids, prowadzi zajęcia judo dla dzieci. W pracy z dziećmi najbardziej lubi fakt, że nie da się z nimi nudzić, a każde zajęcia wyglądają zupełnie inaczej.

Gosia

Gosia

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku fizjoterapia. Ze sportem związana od dziecka, pasjonatka piłki ręcznej. Uwielbia motywować dzieci do aktywności ruchowej, a od kilku lat przywraca swoim podopiecznym sprawność jako fizjoterapeutka. We FreeStyle Kids prowadzi grupy przedszkolne i wczesnoszkolne.